VILKA VI ÄR OCH VÅR HISTORIA


”Att ha kvalitetssäkrad och relevant data är grunden för digitaliseringen. Så är det idag, och så har det varit de senaste 35 åren, sedan SQL Systems startade. Vi har alltid kunnat erbjuda både djup och bred kompetens. Under åren har vi utvecklat en väl fungerande metodik och egna verktyg som gör oss unika i hur vi skapar ordning och reda i data i kundens system.”
br/

TRYGGHET ÄR VÅRT MÅL SOM ARBETSGIVARE

Vi ska vara en attraktiv arbetsplats för att kunna locka riktigt duktiga medarbetare. Vårt viktigaste mål är att skapa trygghet för våra anställda. Vi har högt i tak, uppskattar att alla har en åsikt och delar framgångar med varandra. Framgångarna föds genom att vi vågar vara oss själva och vi tackar nej när vi inte har kapacitet eller att förutsättningarna för ett bra resultat inte finns. Att kunna bemöta kundernas efterfrågan på integritet, ärlighet och pålitlighet är något vi alltid strävar mot.

Magnus

COO. Pigg och energisk projektledare, problemlösande ingenjör.

Telefon: +46 70 664 20 62
magnus@sqlsystems.se

Jonas

CEO. Glad och envis, strategisk rådgivare.

Läs mer om Jonas!

Telefon: +46 70 664 20 66
jonas@sqlsystems.se

Philip

Entusiastisk analytiker med sinne för humor.

Lär Känna Philip!

philip@sqlsystems.se

Emma

Strukturerad, hängiven och omtänksam.
Lär känna Emma!

emma@sqlsystems.se

Jonas E

Lättlärd civilingenjör och systemutvecklare.

jonas.e@sqlsystems.se

Ali

Kreativ, nyfiken och äventyrlig ingenjör/CAD-ritare.

ali@sqlsystems.se

Niklas

Driven civilingenjör och systemutvecklare.

Läs mer om Niklas!
niklas@sqlsystems.se

Sven

För evigt ung och digital, löser alla problem.

Telefon: +46 70 664 20 71
sven@sqlsystems.se

Adam

Omtänksam, vetgirig och sporttokig maskiningenjör.

adam@sqlsystems.se

Cathlin

Noggrann, positiv och flitig.

cathlin@sqlsystems.se

Rusen

Äventyrlig, energisk och nyfiken.
Lär känna Rusen!

rusen@sqlsystems.se

Jens

Pedagogisk och eftertänksam Do:er.

jens@sqlsystems.se

Louise_SQL_Systems

Louise

Ambitiös, Pålitlig & Optimistisk ingenjör

Louise@sqlsystems.se

Martin

Nyfiken, analytisk problemlösare.

martin@sqlsystems.se

Mirjam_Gall_SQL_Systems

Mirjam

Optimistisk, Spirituell & Kreativ Marknadsförare

Lär Känna Mirjam!

Mirjam@sqlsystems.se

Meral

Sprudlande mattegeni.

Lär känna Meral!

meral@sqlsystems.se

Rita_Iteka_SQL_Systems

Rita

Äventyrlig, Optimistisk & Nyfiken Ingenjör!

Lär känna Rita!

Rita@sqlsystems.se

Patrik

Rolig och målinriktad lagspelare.

patrik@sqlsystems.se

Mansor_SQL_Systems

Mansor

Hjälpsam, rolig & ansvarsfull
Data manager konsult
Lär känna Mansor!

Mansor@sqlsystems.se

Mila

Oemotståndligt sällskapssjuk.

voff@sqlsystems.se

Andreas_Pehrsson_SQL_Systems

Andreas

Glad, Snäll Ingenjör

Lär Känna Andreas!

Andreas@sqlsystems.se

Marta_SQL_Systems

Marta

Mohammed_ali_SQL_Systems

Mohammed Ali

Strukturerad, flexibel & ansvarstagande ingenjör

 

mohammed@sqlsystems.se

Erik_Dahl_SQL_Systems

Erik

Filosofisk, humoristisk & omtänksam Systemvetare

Läs mer om Erik!

Erik@sqlsystems.se